Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Slovo úvodem

Vážení sportovní přátelé,

dovolujeme si Vás přivítat při prezentaci našich webových stránek - Rodiny Mazurovy. Závodní tým tvoří chovatelé Otakar - otec a Patrik - syn, zároveň však do týmu rovněž patří velice zdatní pomocníci syn Martin a dcera Petra. Vše dolaďuje šéf rodinné optimalizace manželka Renata.

Chov poštovních holubů má u nás velkou dlouholetou tradici. Jak se vyvíjel čas, tak se rozvíjel i zájem o to nejlepší co se v dané době nabízelo. Holubi od p. Kolaříka, Meruňky, Szaba, Ing. Hladčíka, Ing. Březiny, Ing. Horsáka, p. Křivy a dalších toho byly důkazem. Jak postupoval čas i roky, přicházeli na holubník holubi dalších špiček naší chovatelské veřejnosti, kde jsme vždy měli v hledáčku potomky nebo přímé jedince z toho nejlepšího. Na některé jsme velmi trpělivě čekali, vždyť potomci z "A " voliér od Máchů, přímé děti " 298 " od Chytilů, potomci Olympioniků a Mistrů Světa od pana Bc. Rodra, Ladislava Potůčka, Marka Skrbka, Sudora, Ing. Gaška, Mgr. Blahovského, Ing. Fialy a dalších nebyly v nabídce ihned.

Velkým impulzem pro další práci byly a jsou studia a stáže části týmu Rodiny Mazurovy. Byly prolomeny jazykové bariéry. A při studijních pobytech v západních zemích Evropy byla vytvořena velmi silná přátelská pouta s tamními chovateli. Ta se za pomoci informační techniky a možnosti téměř  denních diskuzí prohloubila a vytvořila novou dimenzi naši chovatelské vize.

Aby se tato teorie potvrdila i v praxi přicházejí doporučení a nabídky holubů, kteří jak v době minulé i současné patří mezi absolutní světovou top třídu. Zkoušíme jít touto cestou a doba ukáže zda volba byla správná. Tímto si Vás ještě jednou dovoluji v rubrikách chovných holubů a holubic seznámit s našim chovem.

Mnoho úspěchů a chovatelského štěstí Vám přeje za Rodinu Mazurovu - Otakar Mazur.

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

Předpověď počasí
počítadlo.abz.cz
 

 

TOPlist